CHOCOMAR
COFFEE & ROASTERY

Yıllardır ticaretin birçok sektöründe faaliyet gösteren Yeniçeri Grub’un son girişimi olan CHOCOMAR Coffee & Roastery olarak Ankara Çayyolu’nda Haziran 2020 tarihinde hizmet vermeye başladık. Şık konseptimiz ve farklı sunumlarımız ile kısa sürede kendimizi sevdirmeyi başardık.

Hakkımızda

Hem sunum hem de lezzet açısından farklılığını ortaya koyan tatlılarımız, 3.nesil kahve kültürünü benimsemiş zengin içecek menümüz ve ünlü Callebaut marka el yapımı butik Belçika çikolatamız ile beğeninizi toplamaya devam ediyoruz.

Bizi çok mutlu eden bu talep ve ilgiden dolayı size daha hızlı ulaşabilmek için harekete geçtik ve online satışımızla da sizlerle birlikte olmaya karar verdik. Hijyenin çok önemli olduğu bu dönemde titizlikle hazırlanıp, paketlenen ürünlerimize ulaşmak artık bir tık kadar kolay.

CHOCOMAR farkını evinizin konforunda yaşamak ya da sevdiklerinizi CHOCOMAR farkı ile mutlu etmek isterseniz biz buradayız.

MİSYONUMUZ:
Sürekli kendini güncelleyen ürünler ve kaliteli hizmet anlayışından vazgeçmeden, farklı olmayı motto edinerek misafirlerimize keyifli dakikalar geçirmeleri için yardımcı olmak.

VİZYONUMUZ:
Benimsediğimiz mottolarımz (kalite-farklılık-yenilik)ile piyasada ilk tercih sebebi olan bir marka haline gelmek.

Chocomar Coffee Bir Yeniçeri Grup LTD.ŞTİ. Markasıdır. @2020