MERAK EDİLENLER

SIK SORULAN SORULAR

Evet, resimde görmüş olduğunuz ürünlerin aynısını alacaksınız. Sipariş teslim olduktan sonra yorumlarınızı almak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Lütfen satın almış olduğunuz ürün hakkında inceleme bırakınız.

Kapıda nakit para ile ödeme, kapıda POS cihazı ile ödeme ve Bankaya HAVALE/EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz. Şuan için sistemimizde kredi kartı ya da banka kartı aracılığıyla online ödeme sistemi aktif değildir. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda en kısa sürede hizmete açacağız.

Siparişlerinizin teslimatı 15-20 dk arasında gerçekleşmektedir. İş yoğunluk saatine göre gecikme olması durumunda bilgilendirme yapacağız.

Siparişlerinizi en geç 00:30’a kadar verebilirsiniz.

Tatlı ve çikolatalarımızda tamamen kendi kahve çekirdeklerimizden ürettiğimiz el yapımı belçika çikolatası kullanıyoruz.

Şu dönemde Ankara semtlerinden yalnız Çayyolu‘na hizmet vermekteyiz. İlerleyen dönemlerde sizlerden gelen talepler doğrultusunda hizmet bölgemizi genişleteceğiz. Gönderim bölgelerimizi inceleyiniz.

Şehir dışına yalnız çikolata gönderimi yapabilmekteyiz. Özel hediye kutusunda gönderim sağlıyoruz.

Özel günlerde istediğiniz üzerine özel hediyelik çikolata ya da tatlı siparişi alıyoruz.

Tabi ki çok mutlu oluruz. Sizler için önemli özel günlerinizde bizi tercih etmeniz bizi onurlandırır. Doğum günü, iş toplantısı, evlilik teklifi, mezunlar partisi vb. tüm etkinlik ve eğlenceler için mekanımızı kullanabilirsiniz.

ÖNERİ, ŞİKAYET VE TALEPLERİNİZ HAKKINDA

HERHANGİ BİR SORU İÇİN BİZE ULAŞIN

E-Posta Bültenimize :